top of page
Вступні іспити 2022

Вступні іспити 2022

Смотреть

Фоторепортаж

 

11-12 серпня, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Кам’янець-Подільського і Городоцького Феодора, відбулись вступні випробування до Кам'янець-Подільського іконописного духовного училища імені святого апостола і євангеліста Луки.

Абітурієнти з різних єпархій Української Православної Церкви виявили бажання здобувати фах іконописця за програмою, яку пропонує училище.

Оцінювання рівня підготовленості вступників відбувалось комплексно: 11 серпня вони писали твір на богословську тематику, який оцінювали за змістом, мовним оформленням та каліграфією. Творчий конкурс, який відбувався по обіді, фахові викладачі оцінювали за трьома критеріями: рисунком, композицією та колористикою. Окрему оцінку отримали вступники за домашні роботи.

12 серпня відбувся усний іспит, де викладачі училища у священному сані перевіряли вступників на знання молитов, Нового Завіту, катехізису та літургіки. Завершальним етапом вступної кампанії була співбесіда, яка допомогла екзаменаторам прийняти остаточне рішення щодо зарахування.

У підсумку за результатами вступної кампанії 2022 до Кам'янець-Подільського іконописного духовного училища зараховано 9 вступників.

На згадку про вступ 2022 абітурієнти, їхні батьки та члени екзаменаційної комісії сфотографувались біля кафедрального собору.

Вітаємо першокурсників з успішним вступом і бажаємо їм Божої допомоги в навчанні.

Фоторепортаж

ZVS_9431.jpg
bottom of page