top of page
🎓 Вручення дипломів випускникам 2023 ⚜️

🎓 Вручення дипломів випускникам 2023 ⚜️

Смотреть

Фоторепортаж

 

16 липня 2023 року, напередодні пам’яті славнозвісного іконописця преподобного Андрія Рубльова, по закінченні воскресної Божественної Літургії випускники з рук Високопреосвященнішого митрополита Феодора отримали дипломи про те, що вони успішно засвоїли повний курс навчання в іконописному духовному училищі та на підставі прилюдного захисту дипломних робіт отримали кваліфікацію “Іконописець, викладач іконопису”.

Архіпастир привітав випускників та колектив училища, вручив дипломи й подав своє благословення.

Подячне слово владиці від імені студентства висловила староста випускної групи Шевчук Анастасія.

Насамкінець ректор ієрей Вадим Гаджаман привітав владику, випускників, їхню майстра-наставницю та подякував усім, хто долучився до навчання та виховання цьогорічних випускників.

Випуск 2023 став ще одним свідченням того, що ми завжди маємо дякувати Богу, адже саме Кам’янець-Подільське іконописне духовне училище збагатило Україну п’ятьма прекрасними випускниками-іконописцями, які в перспективі служитимуть Богу та Церкві своїми талантом і працею.

Хочеться побажати випускникам не зупинятись на досягнутому, адже істинній досконалості, яка наближає людину до Бога, немає меж. А викладачам училища — терпіння й великої мудрості в їхньому такому непростому, але такому необхідному та відповідальному служінні.

Фоторепортаж

bottom of page