top of page
Наш Актовий день 2022

Наш Актовий день 2022

Смотреть

Фоторепортаж

 

Як завжди, наприкінці жовтня у свято апостола і євангеліста Луки,  Кам’янець-Подільське іконописне духовне училище молитовно відзначило свій Актовий день.


Святкову всеношну та Божественну Літургію звершив митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор у співслужінні ректора іконописного училища, викладачів у священному сані та священнослужителів міста. Зі словом проповіді до присутніх звернувся викладач катехізису ієрей Адріан Білецький. Священник акцентував свою увагу на особистості апостола Луки як іконописця, який, поклавши початок іконописання не лише євангельським словом, але й священними зображеннями, благовіствував велику благочестя таїну, що Бог явився во плоті.


Митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор подав усім своє архіпастирське благословення, побажавши ректору й усьому адміністративно-викладацькому та студентському колективу подальшого ревного стояння у Православній вірі з дотриманням споконвічних святоотцівських традицій духовного життя та канонічного іконотворення.


Сім’я училища та гості свята сфотографувались із архіпастирем на згадку біля кафедрального собору.

Фоторепортаж

bottom of page